איך עושים תיקון צבע לרכב?

פתרונות לתיקון שריטות ומכות ברכב

אין דבר מתסכל יותר משריטה או מכה ברכב שהרסה את הצבע שלו. אך אין סיבה לדאוג שהרי הדבר לגמרי בר תיקון וישנם מספר פתרונות. את התיקון יש לעשות אך ורק במוסך מקצועי שמתעסק בתיקוני צבע על בסיס יומי. ישנם מספר מקרים שבהם כדאי לקחת את הרכב לצביעה. האחד הוא כמובן במקרה של מכה או שריטה ברכב. אם תשאירו את הרכב כפי שהוא במצב הזה, ערכו בשוק ירד. סיבה נוספת היא במקרה של בלאי טבעי הקורה לאורך זמן ככל שהרכב נמצא ברשותכם. 

איך עושים תיקון צבע לרכב?

תיקון צבע בהתאם לדגם והוראות היצרן

תיקון צבע לרכב חייב להיעשות בהתאם לדגם הרכב והוראות היצרן. עוד דבר שצריך להתחשב בו כשבוחרים צבע לרכב הוא האקלים שבו הרכב נמצא, שכן רכב הנמצא באקלים קר ומושלג לא יתקל באותם תנאים כמו רכב המצוי באקלים חם ומלא לחות כמו שיש כאן בארצנו. כך לדוגמה אם הצבע שבו משתמשים לצביעת הרכב אינו עמיד לקורוזיה, אל מול אחוזי לחות גבוהים הצבע לא יחזיק ותיאלצו לצבוע את הרכב מחדש.

אז איך עושים תיקון צבע? 

ישנם מספר סוגי צבע לרכב וחשוב לוודא שאתם בוחרים בצבע עמיד ואיכותי. כמובן שיהיה זה הכי טוב להיוועץ באנשי מקצוע מנוסים. תיקון צבע לרכב נעשה עם מכשור טכנולוגי מקצועי, כמו אקדחי ריסוס מיוחדים אשר תורמים להשגת התוצר הטוב ביותר בגימור המושלם. כאשר צובעים רכב לא ניגשים היישר למלאכת הצביעה, ישנם מספר צעדים חשובים שאותם יש לבצע לפני כן:

כמו ניקוי המשטח או הרכב כולו מאבק, ליטוש האזור שבו נצבע, כיסוי מדויק של חלקי הפלסטיק שאותם לא צובעים ועוד. אם הרכב שלכם צבוע בצבע פנינה או לחילופין בצבע מט, נדרשת הבנה עוד יותר עמוקה לגבי סוג הצבע איתו יש לעבוד. כמובן שיש מצבים שהלקוח רוצה לבצע שינוי צבע לרכב ועל זה יש תמכור ודרך לעשות זאת.

הכנת הרכב לפני הצביעה

מן הסתם יש להכין את השטח ברכב שבו מתכוונים לבצע את הצביעה, אם הנזק נגרם משפשוף או מכה. כאן מדובר גם בתיקון פחחות שהוא הכרחי לצביעה איכותית. הפחח יחזיר את צורת הרכב לקדמותו. זוהי מיומנות כה גבוהה שפחחים מומחים יוכלו לעשות מהפך מדהים גם ברכב שעבר תאונה.

צבע לרכב
צרו קשר עוד היום