פחחות וצבע לרכב

ריבוי תאונות הדרכים, תשתיות הכבישים הגרועות, הצפיפות בכבישים ופגיעות שונות ברכב כתוצאה מנסיונות כושלים למצוא מקום חניה הן הגורמים העיקריים לכך שאנו זקוקים מדי פעם לתיקון פחחות וצבע לרכב.

 

פחחות רכב ותיקוני פחחות הכוללים טיפול בבעיות חלודה וריקבון של הפח, מכות ופגיעות בחלקי הרכב השונים, חורים, שריטות וכיפופים שונים בפח אינם רק ענין אסתטי אלא במקרים רבים יכולות להפוך גם לבעיות בטיחותיות או להוריד בצורה משמעותית את ערך הרכב.

 

מוסך פחחות רכב

פחחות וצבע לרכב לאחר תאונות

בבואנו לבצע עבודת פחחות או צבע לרכבינו אנחנו צריכים לקבל כמה החלטות חשובות.
ראשית פחחות וצבע לרכב לאחר תאונות הן בדרך כלל תיקונים בסדרי גודל גדולים יותר ויקרים יותר ומכוסים פעמים רבות על ידי הביטוח.

פחחות וצבע לכל סוגי הרכבים

 באופן כללי מוסכי פחחות וצבע לאוטו נחלקים לשני סוגים עיקריים: ישנם מוסכי פחחות וצבע לכל סוגי הרכבים,  אלו נותנים שירות לכל דגמי המכוניות וישנם מוסכים  המתמחים בסוג רכב מסויים בלבד. במרבית המקרים ניתן לצפות ממוסך מתמחה לרמת עבודה וביצוע גבוהה יותר משל המוסך הכללי.

לקבלת הצעת מחיר לתיקון פחחות וצבע לרכב , התקשרו למספר > 03-54-65871

פחחות וצבע – מחירון

שוק הפחחות והצבע לרכב כמו הרבה שווקים אחרים הינו שוק פרוץ שאליו נכנסים לא אחת בעלי מקצוע לא מיומנים, ללא נסיון וללא הידע המתאים המוכנים לעשות כל עבודה במחירים שוברי שוק על מנת לכבוש נתח שוק קטן.לעומתם, ישנם מוסכים אמינים בעלי כח אדם מקצועי, העוברים הכשרות מקצועיות והעובדים לפי התקנים של היצרן. הם כמובן משתמשים בחומרים מקוריים מטעם היצרן ונותנים אחריות לעבודה המתבצעת אצלם.
השונות הזאת שבין נותני השירות האלה מביאה לכך שהמחירים יכולים לנוע על סקאלה רחבה מאד ולצרכן המבולבל קצת קשה להעריך  מיהו נותן השירות האיכותי במחיר האופטימלי. בנוסף לאיכות העבודה עצמה והחומרים המחיר יכול להשתנות גם עקב מצב הרכב הכללי ומה כמות עבודת ההכנה שהרכב זקוק לו בכדי להביא אותו למצב שניתן לצבוע אותו בצורה משולמת.

תיקון פחחות לרכב

עבודת ההכנה כוללת תיקון פגמים ומכות בפח, ישור ומילוי חורים ושיוף והחלקה של הפח בכדי ליצור הרמוניה וצביעה אחידה וחלקה ככל האפשר. למעשה עבודת הפחחות והצביעה משלימות אחת את השניה ותוצאות הצביעה תלויות רבות האיכות עבודת הפחחות שנעשה לפני כן. גורם נוסף המשפיע על המחיר הינו כמות שכבות הצבע הנדרשת על מנת להגיע לצביעה מושלמת.

תיקון צבע לרכב

עבודת הצביעה נעשית על ידי הכנסת הרכב לתנור מקצועי ומיוחד לצביעת רכבים.זהו תנור סטרילי המונע אבק ומאפשר יבוש אחיד ונכון בטמפרטורה הרצויה מה שמקצר משמעותית את זמן הצביעה ומעניק לרכב את המראה החלק והנוצץ שכולנו רוצים.
לאחר היבוש בתנור הרכב ניבדק שוב בכדי לוודא שהצביעה נעשתה בצורה מושלמת ולתיקון בעיות צבע קטנות במידה והן מתגלות.
לסיום כמו בכל נושא של צרכנות נבונה כדאי לעשות סקר שוק מקיף, להשוות מחירים ואם יש פערי מחיר גדולים לבקש הסבר לפערים, לקבל המלצות וחוות דעת על המוסך מאנשים שקיבלו שירות דומה ורק אז לקבל את ההחלטה הסופית

פחחות וצבע לרכב

מוסך פחחות וצבע לרכב בתל אביב

עשיתם תאונה ? התקלף לכם הצבע ? תהליך השיקום לרכב לא חייב להיות כל כך יקר ומייגע.  “פחחות הצפון” הוא מוסך מורשה ומפוקח על ידי משרד התחבורה, מה שאומר שאנו עובדים אך ורק עם שמאי רכב מורשים להערכת נזק לרכב בפיקוח ואישור משרד התחבורה, התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים. באחריות השמאי להעריך את הנזק אשר נגרם לרכב בצורה המדויקת והאובייקטיבית ביותר. אנו נתאם ונזמן עבורכם שמאי מקצועי, מנוסה ומוסמך.

כאשר מדובר על פחחות וצבע לרכב – תבחרו חכם !

המוסך מציע שירותי פחחות וצבע לרכב עם התאמה ממוחשבת לצרכי הלקוח ! באמצעות המכשור המתקדם ביותר אנחנו מבטיחים את רמת הדיוק בהתאמת הצבע תוך כדי שימוש בתוכנת מחשב המותאמת לכך.צביעת החלקים בפחחות הצפון מתבצעת באמצעות מכשירי צביעה מתקדמים כגון אקדחי ריסוס צבע, סוגי צבע שונים המותאמים לרכבים השונים וצבעים מנוסים ומוסמכים על מנת להימנע מקורוזיה העלולה להיווצר מתחת לשכבת הצבע כאשר העבודה אינה מקצועית.

למה לבחור במוסך פחחות הצפון כאשר מדובר על פחחות וצבע לרכב ?

  • אנשי המקצוע עם ניסיון של שנים בתחום
  • שימוש בציוד ובטכנולוגיות המתקדמים בעולם
  • שימוש בצבעים האיכותיים ביותר
  • שירותי פחחות רכב עם מחיר ללא תחרות

לקבלת מידע נוסף על פחחות וצבע לרכב עם מחיר אטרקטיבי התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.

מגוון שרותי פחחות רכב

צרו קשר עוד היום