מראות לרכב

המראות ברכב הן הדרך שלנו להיות קשובים לעולם הסובב אותנו בזמן נהיגה. הן מרחיבות את שדה הראייה שלנו ובכך שומרות גם עלינו וגם על הולכי הרגל, רוכבי האופנוע והנהגים האחרים. לכן, אין כל ספק שמדובר ברכיב חיוני מאין כמוהו עבור נהיגה תקינה ובטיחותית.

מראות לכל סוגי הרכבים

בכל רכב יהיו לפחות שלוש מראות, אחת מצדה של כל אחת מדלתות הרכב הקדמיות, ומראה מרכזית הממוקמת בתוך הרכב, שמאפשרת לנהג לראות את הנעשה מאחור, כמו גם לבצע נסיעה ברוורס בצורה בטוחה. לעיתים ישנם מצבים שבהם המראות נשברות, ובמראות בכלי־רכב חדשים יותר, אף מתקלקלים מנגנונים חיוניים, כמו חיישנים, מפשירי אדים או מנועים חשמליים האחראים על תנועת המראה.

האם ניתן להחליף מראה שנשברה או התקלקלה?

הודות לשוק הרחב של חלקי חילוף לרכב שקיים בישראל, ניתן בקלות למצוא מראה חלופית במקום זו שנשברה. אם יש צורך בתיקון של המראה, ניתן למצוא את המרכיב הנחוץ לכך מבלי להחליף לגמרי את המראה כולה. בשל מגוון המראות הקיימות בשוק והטכנולוגיות השונות שפותחו במהלך השנים, החלפת החלקים חייבת להיעשות עם חלקי חילוף התואמים את סוג הרכב ודגם המראה. 

מוסך פחחות הצפון מעניק מגוון פתרונות לתיקוני מראות, החל מאספקה והתקנה של מראות משומשות במחירים נוחים, ועד תיקון מראות עם תכונות טכנולוגיות מתקדמות יותר. כל התיקונים מתבצעים כמובן תחת הקפדה על איכות חלקי החילוף.

צרו קשר עוד היום