מראות לרכב

המראות ברכב הן הדרך שלנו להיות קשובים לעולם הסובב אותנו בזמן נהיגה. הן מרחיבות את שדה הראייה שלנו ובכך שומרות גם עלינו וגם על הולכי הרגל, רוכבי האופנוע והנהגים האחרים. לכן, אין כל ספק שמדובר ברכיב חיוני מאין כמוהו עבור נהיגה תקינה ובטיחותית.

החלפת מראות לרכב

מוסך פחחות הצפון מציעה מגוון רחב של שירותי פחחות רכב ושירותים לרכבים – המוסך הוקם בשנת 1955 וכיום הוא נחשב לאחד מהמוסכים המובילים בישראל וכמוכן גם הוותיקים ביותר. אחד השירותים שלנו הוא החלפת מראה לרכב , זה יכול להיות מראות צר של הרכב או אפילו מראה אמצעית בתוך הרכב. יש גם אפשרות להחליף פנסים לרכב אפשר לראות בעמוד " החלפת פנסים".

תיקון מראה לרכב

יש המון מצבים למה צריך לתקן את המראה של הרכב, יכול להיות שקיבל מכה בחניה, יכול להיות מצב שלאחר תאונה והתנגשות רכבים המראות הצדדיות של הרכב נפגעו ויש צורך להחליפן.

החלפת מראה לאחר תיקון פחחות

המון פעמים שרכב מגיע למוסך פחחות, הרצון של הנהג היא לעובר קוסמטיקה לרכב, והיא תיקון פחחות או צבע, החלפת טמבון או פגוש, ועל הדרך יש גם צורך להחליף את המראות של הרכב אז מחלים אותם.

מראות לכל סוגי הרכבים

בכל רכב יהיו לפחות שלוש מראות, אחת מצדה של כל אחת מדלתות הרכב הקדמיות, ומראה מרכזית הממוקמת בתוך הרכב, שמאפשרת לנהג לראות את הנעשה מאחור, כמו גם לבצע נסיעה ברוורס בצורה בטוחה. לעיתים ישנם מצבים שבהם המראות נשברות, ובמראות בכלי־רכב חדשים יותר, אף מתקלקלים מנגנונים חיוניים, כמו חיישנים, מפשירי אדים או מנועים חשמליים האחראים על תנועת המראה.

האם ניתן להחליף מראה שנשברה או התקלקלה?

הודות לשוק הרחב של חלקי חילוף לרכב שקיים בישראל, ניתן בקלות למצוא מראה חלופית במקום זו שנשברה. אם יש צורך בתיקון של המראה, ניתן למצוא את המרכיב הנחוץ לכך מבלי להחליף לגמרי את המראה כולה. בשל מגוון המראות הקיימות בשוק והטכנולוגיות השונות שפותחו במהלך השנים, החלפת החלקים חייבת להיעשות עם חלקי חילוף התואמים את סוג הרכב ודגם המראה. 

מוסך פחחות הצפון מעניק מגוון פתרונות לתיקוני מראות, החל מאספקה והתקנה של מראות משומשות במחירים נוחים, ועד תיקון מראות עם תכונות טכנולוגיות מתקדמות יותר. כל התיקונים מתבצעים כמובן תחת הקפדה על איכות חלקי החילוף.

החלפת מראה לכל סוגי הרכבים

מבין השירותים שאנחנו מציעים:

במוסך פחחות הצפון יש מגוון שירותים ופתרונות לרכב עם אנשי המקצוע המובילים בישראל ! אנחנו נעזרים במכשור המתקדם ביותר ובמחירים אטרקטיביים ביותר.

לקבלת מידע נוסף על מראות לרכב \ פנסים לרכב ומעטפת שלמה של פתרונות פחחות מקצועיים ומתקדמים אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון או במייל ונשמח לעמוד לשירותכם.

צרו קשר עוד היום