חלקי חילוף לרכבי מאזדה​

חלפים לרכבי מאזדה

בפחחות הצפון שמחה תמצאו את כל חלקי החילוף המקוריים והחלופיים לכל הדגמים של רכבי מאזדה. בין אם חלילה השתתפתם בתאונה, ובין אם הרכב נשרט או התעקם או אם אתם זקוקים לחלפים במחיר משתלם כמו טמבון או ממיר קטליטי, אנו שמחים לספק את שירותי התיקון שלנו וכל אחד מחלקי הרכב בתוך זמן קצר.

בין החלקים שתמצאו אצלנו נמנים:

  • מראה לרכב: כל רכבי מזדה כוללים מראות מתכוונות עם גב שחור או גב בצבע הרכב. אינכם חייבים בהכרח להזמין את המראה ממוסך היבואן המקורי. אנו מספקים מראות צד ימין וצד שמאל בנפרד או כסט של שתי מראות תואמות.
  • פגושים: אין דבר מתסכל יותר מפגיעה קלה בעמוד הגורמת לנזק לפנס או להפלת טמבון אחורי בנסיעה לאחור או מתאונה קלה שבה פגוש הרכב התעקם. למרבה המזל, ניתן לרכוש פגוש המתאים למודל שלכם. כל שאנו צריכים הוא את שנת הרכב, המודל והאם מדובר בפגוש קדמי או אחורי. נשמח לספק את החלפים המקוריים או חלק חלופי תואם.
  • פנסים: אנו משווקים את כל סוגי הפנסים לרכב, הן מקוריים ממחסני היבואן והן פנסים חלופיים. חשוב לזכור כי הפנס אינו רק הנורה הנמצאת בתוך מתקן הפלסטיק, אלא כל החלק המחובר אליה, אשר עלול להיסדק או להישבר אפילו במקרה של תאונה קלילה. יש הבדל בין כל הפנסים ברכב, בין הקדמיים לאחוריים וכמובן גם בין הפנס השמאלי לימני. בחלק מכלי־הרכב מדובר בשלושה פנסים המחוברים זה לזה ובאחרים מדובר ביחידות נפרדות. התקשרו וספרו לנו איזה מודל רכב בבעלותכם, ונוכל לעזור באיתור החלק המתאים במחיר המשתלם ביותר.
  • דלתות הרכב: לעיתים יש נזק לצד הרכב שלא ניתן לתקן באמצעות פחחות, ואז יש צורך להחליף דלת אחת או יותר בצד שנפגע. אנו מספקים את כל הדלתות לכל סוגי המכוניות, לרבות החלקים החשמליים השולטים בפתיחת החלון וסגירתו, כפתורי נעילת הרכב וכפתורים נוספים הממוקמים על הדלת. אם יש צורך להחליף גם את שמשת הרכב הצידית, נשמח לעשות זאת עבורכם.

לפעמים לא חייבים להחליף את החלק

פחחות הצפון מעסיקה מגוון בעלי מקצוע שיכולים לבדוק את הרכב ולראות האם ניתן להציל את החלק שנפגע. למשל, לא תמיד תצטרכו להחליף את הפגוש או את דלת הרכב ויהיה זול יותר עבורכם לתקנו. פחחות רכב כוללת יישור של החלק שניזוק וצביעה איכותית מחדש, עבודת הפחחות שלנו כה מקצועית, שלא ניתן יהיה לזהות שהרכב נפגע מעולם.

פחחות וצבע לרכב

חלקי חילוף לרכב

שוק חלקי חילוף לרכב בתל אביב ובמקומות נוספים בישראל ישנה הציפייה לעמוד בסטנדרטים מקצועיים גבוהים בשל העובדה שחלקי החילוף אמורים להיות אלו שיקבעו את יכולותיו של הרכב בכביש ובכך להשפיע על בטיחות הנהג והנוסעים בו. במקרים רבים נעשה שימוש של חלקי חילוף שאינם עומדים בתקנים סטנדרטיים והשימוש החוזר בהם הופך את הרכב למלכודת מוות שרק מחכה לקרות. בנוסף לכך, ישנם נהגים ומוסכים שעושים שימוש בחלקי חילוף אשר אינם מתאימים בשום צורה לדגם הרכב וזאת כדי להוזיל עלויות.

אנו משתמשים בחלקים או חלפים שמתאימים לאותו סוג רכב וכמובן לאותו דגם, תוך ייעוץ עם בעל הרכב כדי לקבל אישור ולהתחיל בעבודה. אם אתם צריכים חלפים או חלקים לרכב, אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל ייעוץ והצעת מחיר.

צרו קשר עוד היום