חלקי חילוף לרכבי סקודה

חלפים לרכבי סקודה

מחפשים חלקי חילוף לרכב סקודה קודיאק, אוקטביה או מודלים אחרים? הגעתם למקום הנכון! אנו משווקים חלפים למגוון רחב של מודלים וביניהם כל רכבי סקודה. בפחחות הצפון תמצאו את אנשי המקצוע המיומנים ביותר שימצאו חלפים מקוריים או חלופיים במחיר המשתלם ביותר ובהתאמה מלאה למודל הרכב, לשנתון ולצבע הרכב. גם אם החלק לא נמצא במחסנים שלנו, נוכל להזמינו ותקבלו אותו בתוך זמן קצר.

מתקנים את הרכב לאחר תאונה? לא צריך להמשיך לחפש מוסך

פחחות הצפון גאה להיות הספק המושלם עבורכם לחלפי סקודה ולתיקוני פחחות, צבע ותיקונים נוספים. אין עבודה קטנה או גדולה מדי עבורנו. מומחינו עוסקים בתחום טכנאות הרכב מזה שנים ואנו משמשים גם כמוסך הסדר עבור חברות הביטוח המובילות בארץ. 

לכן, אם אתם מעוניינים לתקן את הרכב לאחר תאונה וזקוקים גם לעבודת פחחות רכב, דעו כי אנו מסוגלים לעשות את כל עבודות התיקון מתחילתן ועד סופן.

כל החלפים לסקודה

אנו עובדים עם מספר ספקים כדי שנוכל להשיג פגוש לרכב או כל חלק אחר כדי שנוכל להחליפו במכונית שנפגעה. אין זה משנה כלל אם עד היום תיקנתם את הרכב רק במוסך היבואן המעניק שירות רק לבעלי סקודה, או אם אתם פונים למוסכים כלליים. אנו נמצאים כאן עבורכם הן לשירותי תיקון והן כספק עיקרי למגוון רחב של חלפים משומשים, חדשים, חלופיים ותואמים וכמובן חלפים מקוריים של היצרן. ניתן לבחור בחלקים קטנים כמו מראה לרכב עד לחלקים בסיסיים גדולים כמו מנוע לסקודה שלכם.

שירות בלתי מתפשר

אנו שמים לנגד עיננו את חשיבות השירות לצרכן בכל פרויקט, ושומרים על שקיפות מרבית הן במהות התיקון והן  במחיר של כל חלק וחלק. לא נמליץ לעולם להחליף דלת אם אפשר לתקן אותה, ונעניק שירות מושלם לכל בעל רכב שמגיע אלינו.

לסיכום, בפעם הבאה שאתם זקוקים לחלק כמו טמבון אחורי, פגוש קדמי, דלתות או פנסים פנו אלינו לפחחות הצפון ותאמו פגישה עמנו. נוכל להציע לכם את המחיר הטוב ביותר לכל חלק ברכב, ולדאוג להתקינו בצורה מקצועית כך שהרכב ישמור על ערכו ולא יפגע גם לאחר תאונה.

 

פחחות וצבע לרכב

חלקי חילוף לרכב

שוק חלקי חילוף לרכב בתל אביב ובמקומות נוספים בישראל ישנה הציפייה לעמוד בסטנדרטים מקצועיים גבוהים בשל העובדה שחלקי החילוף אמורים להיות אלו שיקבעו את יכולותיו של הרכב בכביש ובכך להשפיע על בטיחות הנהג והנוסעים בו. במקרים רבים נעשה שימוש של חלקי חילוף שאינם עומדים בתקנים סטנדרטיים והשימוש החוזר בהם הופך את הרכב למלכודת מוות שרק מחכה לקרות. בנוסף לכך, ישנם נהגים ומוסכים שעושים שימוש בחלקי חילוף אשר אינם מתאימים בשום צורה לדגם הרכב וזאת כדי להוזיל עלויות.

אנו משתמשים בחלקים או חלפים שמתאימים לאותו סוג רכב וכמובן לאותו דגם, תוך ייעוץ עם בעל הרכב כדי לקבל אישור ולהתחיל בעבודה. אם אתם צריכים חלפים או חלקים לרכב, אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל ייעוץ והצעת מחיר.

צרו קשר עוד היום