חלקי חילוף לרכבי טויוטה

חלפים לרכבי טויוטה

חברת טויוטה היפנית משווקת כיום מכוניות משפחתיות, רכבי פנאי וכלי־רכב בהנעה היברידית. אם אתם מחפשים החלפים לרכב מהיבואן המקורי או חלפים תואמים במחירים אטרקטיביים, אצלנו בפחחות הצפון תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים. כל אחד מהחלקים מתאים בדיוק למודל ולשנתון המבוקש. לפני שאתם ממהרים להזמין את החלק מהיבואן עצמו, מומלץ להתקשר אלינו ולבחון את האפשרויות שלכם. חשוב לדעת! אינכם חייבים לתקן את הרכב אצלנו כדי לרכוש את החלפים. תוכלו לתקן את הרכב בכל מוסך שאתם מכירים.

מה עושים אם עברתם תאונה ואתם צריכים להחליף מספר חלקים ברכב?

רכב שעבר תאונה יכול להיות מכוסה על ידי הביטוח, אך לא תמיד משתלם להגיש תביעה, משום שעדיין תצטרכו לשלם את ההשתתפות העצמית ומחיר הפרמיה שלכם יעלה בשלוש השנים לאחר הגשת התביעה. אם מדובר בתיקון מינורי שבו התכופף הפח, תוכלו להעזר בשירותי פחחות רכב מקצועיים של עובדי המוסך המיומנים שלנו. 

הם יוכלו להחליף דלת לטויוטה שלכם במקרה הצורך, לחדש פנסים או להחליפם בחדשים, ולהחזיר לכם רכב שנראה כאילו זה רכשתם אותו מהיבואן הרשמי של טויוטה.

אילו חלפים לטויוטה תוכלו למצוא אצלנו?

אנו מספקים מגוון רחב של חלפים לכל סוגי כלי־הרכב, וכמובן גם לכל המודלים החדשים והישנים יותר של טויוטה. תוכלו להשיג אצלנו פגוש לרכב בצבע המקורי של המכונית שלכם, נוכל גם לבצע צביעה מקצועית ולהתאים כל פגוש משומש לרכב שלכם. כאשר מחליפים את החלקים השונים ברכב חשוב שלא יראו את השינוי בצבע, במיוחד אם תרצו למכור את הרכב בעתיד.

אנו משווקים גם חלקים קטנים יותר כמו מראה לרכב בגוונים המתאימים לכל אחד מהמודלים של טויוטה. מראות אלה כוללות חלקים מכנים המתחברים לכפתורי הרכב, ולכן חשוב לרכוש אותם מספק אמין. ניתן לרכוש מראה ימנית או מראה שמאלית או את שתיהן יחד.

התקנת חלפים לרכבי טויוטה

כל אחד מהחלפים הללו ניתן להתקנה אצלנו, החל מחלקים מורכבים כמו מנוע ורדיאטור ועד לחלקים פשוטים יותר כמו טמבון, פגוש, מראות או אפילו רדיו לרכב. המומחים שלנו יכולים גם להמליץ לכם על שדרוגים שאפשר לבצע ברכב, התקנת מנגנוני בטיחות וכן לייעץ בדבר התחזוקה השוטפת וביצוע טיפולי 15,000 לכל רכב מכל מודל. פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם.

פחחות וצבע לרכב

חלקי חילוף לרכב

שוק חלקי חילוף לרכב בתל אביב ובמקומות נוספים בישראל ישנה ציפייה לעמוד בסטנדרטים מקצועיים גבוהים בשל העובדה שחלקי החילוף אמורים להיות אלו שיקבעו את יכולותיו של הרכב בכביש ובכך להשפיע על בטיחות הנהג והנוסעים בו. במקרים רבים נעשה שימוש של חלקי חילוף שאינם עומדים בתקנים סטנדרטיים והשימוש החוזר בהם הופך את הרכב למלכודת מוות שרק מחכה לקרות. בנוסף לכך, ישנם נהגים ומוסכים שעושים שימוש בחלקי חילוף אשר אינם מתאימים בשום צורה לדגם הרכב וזאת כדי להוזיל עלויות. 

אנו משתמשים בחלקים או חלפים שמתאימים לאותו סוג רכב וכמובן לאותו דגם, תוך ייעוץ עם בעל הרכב כדי לקבל אישור ולהתחיל בעבודה. אם אתם צריכים חלפים או חלקים לרכב, אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל ייעוץ והצעת מחיר.

צרו קשר עוד היום