תיקון פגוש לרכב

תיקון פגוש קדמי או אחורי

תיקון פגושים מפלסטיק – הפגושים נוטים לקבל מכות ולספוג שריטות ומעיכות. מרבית הפגושים הם מפלסטיק גמיש אשר יכול לספוג מכות קלות ולחזור לצורתו המקורית, אך יש מקרים שבהם הפגוש האחורי או פגוש קדמי נמעכים, נסדקים ואו נשברים.

תיקון פגוש קדמי 

נכנסים אלינו המון רכבים אשר נפגעו מתאונות חזית או תאונות אשר לא שמו לב והתנגשו ברכב או בעמוד או משהו קשה וחזק במהלך הדרך, אנו פה כדי לעזור לכל אלו שנפגעו וצריכים תיקון מיידי לפגוש הקדמי שלהם.

תיקון פגוש אחורי 

אנו ואתם יודעים שבמקרה של תאונה ומשהו "נכנס" או התנגש ברכב שלכם , אתם זכאים לתיקון הרכב ע"י הפוגע ברכב שלכם במהלך התאונה. בדרך כלל הפגיע ברכב בעקבות תאונה "חזית אחור" , יש צורך להחליף את הטמבון ולבצע תיקון פגוש אחורי ולהחזיר אותו לקדמותו.
כמובן שיש מצבים, שאין כלכך מה לתקן ויש צורך להחליף את הפגוש. 

תיקון והחזרת הפגוש למקום

יש מצבים שניתן לבצע תיקון קטן לפגושים ולהחזירם למקום. מוסך פחחות הצפון יש את הידע והכלים לתקן פגושים מפלסטיק ולהחזיר את המצב לקדמותו. מחפשים מוסך פחחות מומלץ עבור שיפוץ פגושים ?

תיקון ושיפוץ הפגוש

כאן תמצאו מוסך פחחות שקיבל את הדירוג הטוב ביותר מלקוחות מרוצים. תיקון ושיפוץ פגושים זו המומחיות שלנו בפחחות הצפון – אנו דואגים לאיכות עבודה ברמה הגבוהה ביותר

תוך כדי מתן שירות הלקוח במחירים אטרקטיביים ונוחים לכל כיס. תיקון פגוש לרכב קדמי או אחורי וכל מה שקשור לרכב זה אצלנו בפחחות הצפון

תיקון שריטות ברכב

מגוון שרותי פחחות רכב

צרו קשר עוד היום