פגוש לרכב

אחד המרכיבים הבטיחותיים החשובים ביותר ברכב הוא הפגוש. צורתו דומה לזה של הטמבון, אך הוא ממוקם בחלקו הקדמי של הרכב, מתחת ללוחית הרישוי.

פגוש לכל סוגי הרכבים

 הסיבה לכך שהפגוש הוא רכיב חשוב כל־כך על־אף צורתו הפשוטה היא, שהוא סופג את הזעזוע הראשון שנגרם לרכב בעת תאונה חזיתית. כך עוצמת המכה מגיעה לנוסעי הרכב ברמה נמוכה יותר. החומר שממנו עשוי הפגוש הוא פלסטיק, שהודות לרכות שלו הוא לרוב אינו נשבר כשהוא סופג מכה, אלא רק מגיב וחוזר לצורתו המקורית.

האם ניתן להחליף את הפגוש וכיצד עושים זאת?

במקרים של תאונה קשה שנגרמת כתוצאה מהתנגשות במהירות גבוהה, עשוי הפגוש להינזק, להישבר ובמקרים קשים אפילו ליפול לגמרי מהרכב. בשל חשיבותו המרבית, מומלץ שלא להשתהות ולהחליף את החלק כמה שיותר מהר, במוסך שעובד עם חלקי חילוף איכותיים. 

לא מומלץ להתפתות ולרכוש חלק שאינו מתאים לסוג הרכב ולדגם הרכב שברשותכם כדי לחסוך בעלות ההחלפה. זאת משום שפגוש שאינו מתאים לרכב משפיע בצורה ישירה על הבטיחות בכביש, פרט שתמיד צריך להיות בעדיפות ראשונה בזמן נסיעה. גם המרכיב האסתטי משחק במקרה הזה תפקיד לא קטן. פגוש שאינו מתאים לרכב יראה צורם לעין ויגרע מנראות הרכב. 

מוסך פחחות הצפון ימצא בדיוק את הפגוש שאתם צריכים, וירכיב אותו במיומנות ובמהירות כדי שתוכלו שוב לצאת לדרך רגועים ומרוצים.

החלפת פגוש לכל סוגי הרכבים

צרו קשר עוד היום