תיקון פחחות לרכב ללא צבע

בתחום הפחחות ניתן למצוא מקומות רבים אשר התמחותם בנושא הפחחות וצבע לרכב תביא אתכם ליהנות מעבודת גימור מדויקת ומקצועית, אשר תגרום לרכבכם להיראות חדש יותר ואף תשמור על ערכו בשוק הכלי רכב.

 תיקון פחחות

צמד המילים תיקון פחחות יביא את רובנו לחשוב כמובן על ענף הרכב, שבו מבצעים לא פעם טיפולים בפח עצמו בלבד. בתחום זה נדרש מהעוסקים בחומרי הפח השונים, לדעת לבצע תיקונים ברמת גימור גבוהה ומדויקת. כך טען בעבר יעקב חלווה שהיה יו"ר ועד ענף פחחות וצבע באיגוד המוסכים בשנת 2005 כי: "פחח הרכב הוא קודם כול אומן. היום צריך כתב הסמכה לצבע וכתב הסמכה לפחחות. על מנת להחזיר את האוטו למצב הקודם צריך הפחח להיות אומן, לאהוב את האוטו ואת המקצוע".

 תיקון פחחות לרכב

בישראל קיימים מאות מוסכים שתחום התמחותם הוא בתיקון פחי הרכב. ברוב המקרים תיקונים אלו נעשים לאחר תאונות, כשישנם מוסכים להם התמחות בסוג מסוים של כלי רכב ולאחרים מספר רחב יותר של אנשי מקצוע אשר יודעים לבצע תיקוני פחחות למספר סוגים של כלי רכב, בין אם מדובר בכלי רכב פרטיים ובין אם מדובר בכלי רכב גדולים דוגמת אוטובוסים ומשאיות.

מוסכי פחחות רבים מבינים שתיקון פח הרכב ושיקומו צריכים שייעשו ללא הגבלות על  המוסך. שיקום ותיקון הפח חשובים מההיבט הבטיחותי כאשר השאיפה היא להשיב את הרכב לכביש וללקוח, ברמת בטיחות זהה כפי כשנרכש בפעם הראשונה. לכן, ישנם מוסכי פחחות אשר נמנעים לעבוד עם הסכמים של חברות הביטוח, משום שהן עלולות לא פעם להגביל את שיקול דעתם המקצועי.

תיקון פחחות לרכב ללא צבע

חשוב לדעת שלא כל פגיעה בפח הרכב צריכה לכלול בנוסף טיפול של הצבע.

PDR – Paintless Dent Removal היא אחת מהטכניקות לתיקון פח ללא צבע, כאשר טכניקה זו כוללת את יישור הפח באמצעות לחיצות. בפעמים בהן פח הרכב ניזוק ומשנה צורתו בשל מפגעי ברד, עגלות קניות, פתיחה של דלתות מכלי רכב סמוכים, פגיעות של כדורי רגל ועוד. בעזרת טכניקה זו ניתן להעלים לחיצות על הפח בגדלים של עשרות סנטימטרים. תיקון הפח נעשה באמצעות יישורו, בעזרת כלים המיועדים לכך. כלים אלו מפעילים לחץ מדוד ומדויק הדוחק את הפח החוצה ומיישרו עד לקימורו הטבעי.

קוסמטיקה לרכב

כמה עולה להחליף צבע לרכב?

במקרים בהם בחרתם להחליף צבע לרכב, רוב הסיכויים שאותו מוסך המטפל בתיקוני פחחות יוכל לבצע עבורכם שירות זה. השוני במחירים תלוי בסיבה הנוגעת לצביעת הרכב. במקרים והרכב נמצא לאחר תאונה, צביעתו תהיה חלק ממכלול השירות שכולל גם את תיקון הפח ובכך יהיה ניתן אולי ליהנות מהנחה מסוימת. במקרים אחרים ישנם לקוחות שפשוט ירצו לשנות את צבע הרכב ומכאן סביר להניח שהצעת המחיר תהיה גבוהה יותר.

צרו קשר עוד היום