חידוש צבע לרכב

צבע לרכב

כמה פעמים יצא לכם לראות רכב אשר הצבע מתקלף ממנו,
או רכב שחלק מסויים נצבע והוא לא תואם לשאר החלקים

בעולם הצבע לרכב קיימים כל כך הרבה פרמטרים לחידוש צבע לרכב אשר עשויים להשפיע על איכות התיקון צבע הרכב וכמובן על חזות הרכב. בתנאי האקלים הקשוחים של ארצנו חשוב מאוד להשתמש בחומרים איכותיים ומרכיבי צבע מקוריים. שפשוף אחיד , שפכטל ביקורת, צבע יסוד ומספר שכבות צבע והתזה אחידה. כל הדברים הללו ועוד רבים אחרים יביאו את הצביעה לאחידה ולא מורגשת בתיקון הרכב. כשמדובר בצבעי פנינה או בתיקונים של צבע מט העניין הופך למורכב הרבה יותר. לצבע הפנינה יש מספר רבדים וצבעי רקע ולכן הליך הצביעה דורש מקצוענות וקפדנות רבה יותר.

תיקוני צבע לרכב

חידוש צבע לרכב הוא שירות שלא כל אחד יכול לבצע – למעשה, אם עושים תיקוני צבע לרכב אצל אנשים לא מקצועיים, עלולים לעשות יותר נזק מאשר תועלת. הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו לעשות חידוש צבע לרכב על הצד המקצועי, האיכותי והנכון ביותר עבור כל סוגי הרכבים. פחחות הצפון בתל אביב מבצעת התאמת צבע ממוחשבת בטכנולוגיה חדשה ומתקדמת שתדע להתאים את גוון הצבע המדויק שלכם בצורה מושלמת.

אנו מוודאים באמצעות המכשור המתקדם ביותר את הדיוק בהתאמת הצבע תוך כדי שימוש בתוכנת מחשב המותאמת לכך. צביעת החלקים בפחחות הצפון מתבצעת באמצעות מכשירי צביעה מתקדמים כגון אקדחי ריסוס צבע, סוגי צבע שונים המותאמים לרכבים השונים וצבעים מנוסים ומוסמכים על מנת להימנע מקורוזיה העלולה להיווצר מתחת לשכבת הצבע כאשר העבודה אינה מקצועית.

אם הנך זקוק לשירות של תיקוני צבע לרכב ומעוניין לעשות חידוש צבע על הצד המקצועי ביותר – פחחות הצפון הוא המוסך שלך ! השאר פרטים או התקשר כעת לקבלת מידע נוסף על תיקוני צבע לרכב במחירים האטרקטיביים ביותר בישראל.

פחחות רכב בתל אביב​

צבע לרכב

התאמת הצבע הרכב חייבת לעשות בקפדנות יתרה וכמובן שההכנה לצביעה היא ארוכה ובה אסור לעשות קיצורי דרך ופשרות.
צרו קשר
פחחות רכב בתל אביב​

חידוש צבע

חידוש צבע לרכב הוא שירות שלא כל אחד יכול לבצע אצל אנשים לא מקצועיים, עלול יותר להיות נזק מאשר תועלת. היום הטכנולוגיה מאפשרת לנו לעשות חידוש צבע לרכב על הצד המקצועי, האיכותי והנכון ביותר.
צרו קשר
פחחות רכב בתל אביב​

חידוש צבע לרכב

במוסך פחחות הצפון תקבלו את המענה לכל בעיה. ברשותנו מגוון רחב של סוגי פוליש ווקס לרכב אשר אנו מתאימים לצבע הרכב בהתאם למצבו. אנו עובדים עם החומרים האיכותיים ביותר ועם המכשיר המקצועי ביותר, כי לרכב שלך מגיע הטוב ביותר. הטיפול כולל: ניקוי פנים, ניקוי הג'נטים וטאצ'אפ על שריטות קטנות.
צרו קשר

צרו קשר עוד היום