תיקון שריטות ברכב

תיקון שריטות לרכב

כמה פעמים יצא לכם להגיע לרכב ולגלות שריטה חדשה ומכוערת על הרכב?

בדוחק ובצפיפות של גוש דן זאת מציאות יומיומית! לא כל שריטה מחייבת תיקון יקר ומורכב, ישנן שריטות שניתן להעלימן תוך דקות ויש שריטות המצריכות תיקון צבע קל. לנו יש את הניסיון והידע למצוא את הפתרון הזול והאידיאלי לבעיות אלו.

תיקון שריטות ברכב

תיקון שריטות במוסך פחחות

שריטות שקורות מדי פעם לשכבת הפח של הרכב נחשבות כיום כמעט מחויבות המציאות בכל רכב ועבור כל נהג. הכבישים הצפופים והרכבים שהולכים ומתרחבים כל הזמן לא מותירים ברירה והיעדר המרווחים הדרושים גורם לא אחת לשריטות כאלה ואחרות. כתלות בסוג הרכב או גוון הצבע שלו יתברר מאוחר יותר אם השריטה תיראה באופן בולט או שלא אבל דבר אחד בטוח – עבור בעל הרכב מדובר בעוגמת נפש, שכן השריטה לבטח תפגע במראה המושלם של הרכב שלו. תיקון שריטות לרכב חייב להתבצע על ידי איש מקצוע באופן מקצועי ורציני על מנת להחזיר לרכב את המראה המושלם שלו.

בעולם המוסכים ותיקוני הרכב מי שאמון על תיקון שריטות או פגמים בשכבת הפח הוא איש מקצוע שההתמחות שלו היא פחחות רכב. הוא יכיר את כל סוגי הפח, את כל סוגי הרכבים וכמובן את הצבעים הקיימים. כשמגיעים אליו עם שריטות או בעיות אחרות – הוא יידע בדיוק מה ואיך כדאי לעשות על מנת לתקן את השריטה בדרך הטובה והיעילה ביותר. לצורך זה עומדים לרשותו אביזרים וכלי עבודה מקצועיים ובעזרתם הוא יוכל לעשות את הדרוש בלי לגרום לרכב שום נזק אחר. במקרים רבים התיקון כלל לא ייראה ולמתבונן מהצד ייראה הצבע כאילו הרכב זה עתה נקנה. מי שלא יידע שהיה כאן פגם שתוקן – לא יוכל לנחש זאת לעולם.

תיקון שריטות לכל סוגי הרכבים

מה עוד עושה פחח רכב?

כאמור – הפחח עוסק בכל מה שקשור בתיקון ושיפור המראה של שכבת הפח החיצונית של הרכב. בין השירותים שהוא יציע אפשר למצוא כאמור תיקון שריטות, תיקון נזקים שקרו בשל תנאי מזג אוויר קיצוניים כמו גשם או ברד חזקים, חידוש צבע לרכב במקרים שבהם החידוש דרוש ועוד. איש המקצוע יוכל לתקן פגמים גדולים כקטנים וטוב יעשה בעל הרכב אם ייקח את הרכב אל איש המקצוע מדי פעם כדי לוודא שאין בו שריטות בלתי נראות או פגמים שקשה להבחין בהם. תיקון שפשוף בטמבון גם הוא ייעשה בעדינות רבה ותוך כדי שימת לב שלא לגרום נזק גדול יותר. המטרה, בסופו של דבר, היא שאי אפשר יהיה להבחין שהרכב היה בתיקון חיצוני.

שכבת פח מושלמת ויפה מביאה איתה הרבה הערכה גם לרכב עצמו ולבעלים שלו. כשהרכב נראה שמור ויפה מיד חושבים טובות גם על הבעלים שלו ששומר עליו ומטפח אותו. אין ספק שכל בעל רכב היה רוצה שזה מה שיחשבו עליו. חשוב מאד לשים לב לפנות אל פחח מקצוע במידה ודרוש שירות לשכבת הפח ועדיפה אפשרות זו על פני פנייה למוסך כללי המציע שלל טיפולים או תיקונים נוספים. בשורה התחתונה חשוב לשים לב גם למקצועיות של מציע השירות וגם ליחסי האנוש שלו, שכן משאירים באחריותו פריט חשוב ומהותי – כלי הרכב המשפחתי.

מגוון שרותי פחחות רכב

צרו קשר עוד היום