מוסך הסדר

מוסך הסדר מול חברות הביטוח

לא נעים להיות במצב שבו יש בעיה עם הרכב או חלילה שהתרחשה תאונת דרכים. אנשים רבים נרתעים מקשר ישיר עם מוסכים מפני שהם חוששים שהיעדר ידע מקצועי שלהם בנושאים שקשורים במערכות המכוניות של הרכב, וייתכן ופנייה אל מוסך תעלה להם הרבה כסף שלא לצורך. חשוב מאד לדעת שאין זה תמיד נכון וכדאי מאד שלא לחשוש לחינם. ישנם שלל מוסכים אמינים שאפשר לפנות אליהם ולקבל מהם את המענה מקצועי הטוב והנכון ביותר עבור הרכב, גם אם מדובר ברכב שעבר תאונת דרכים. 

מוסך הסדר, למשל, הוא מוסך שפועל בשיתוף פעולה עם חברת הביטוח וכאשר מגיעים אליו עם הרכב מקבלים את השירות והטיפול כפי שאושרו על ידי חברת הביטוח ללא שום בעיה.

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח!

מוסך הסדר – הינו מוסך שנבחר בקפידה לייצג ולעבוד עם חברת הביטוח.

מוסך פחחות

ב׳מוסך הסדר׳ ידאגו לקצר ולייעל את כל סבך הבירוקרטיה. ׳פחחות הצפון׳ עובדים עם חברות הביטוח ופקידת תביעות מנוסה מטעמנו תסייע לכם במילוי הטפסים, פתיחת תביעות, הזמנת השמאי ומלווה אתכם עד שחרור הרכב ותשלום התביעה.

הסדר מוסכים

מוסך הסדר הוא מוסך אשר חתם על הסדר עבודה עם חברת ביטוח כאשר אדם בוחר במוסך פרטי ולא במוסך הסדר, ניתנת לו האפשרות להחליט לגבי אפשרויות הטיפול השונות ברכב שלו. הרבה אנשים מתלבטים בין מוסכים רגילים לבין מוסכי הסדר. 

להלן כל היתרונות שאותם תקבלו במידה ותבחרו בטיפול של מוסך הסדר:

אמינות – בגלל שמוסך הסדר עובד אל מול חברות הביטוח הוא תמיד נמצא תחת זכוכית מגדלת ולא יכול לעשות "מה שבא לו"

עלויות זולות יותר – המחירים של מוסך הסדר לרוב יהיו זולים יותר בצורה משמעותית.

תנאי תשלום טובים יותר – כאשר במוסכים רגילים יגבו ממכם את מלוא העלויות בצורה ישירה ורק אחרי זה תצטרכו לדרוש תשלום ופיצוי מחברת הביטוח – במוסכי הסדר יגבו את הסכום ישירות מחברת הביטוח.

מוסכי הסדר כבר ערוכים לקבל את הרכב שלכם והיתרונות הבולטים שלהם עולים על החסרונות – לכן ההמלצה היא תמיד ללכת אל מוסך הסדר כאשר יש הצורך.

איך יודעים על הנושא של מוסכי הסדר?

אם לוקחים כדוגמא את המצב של תיקון הרכב אחרי תאונה – בין אם הנזק קל או כבד – יש צורך ליצור קשר עם חברת הביטוח. שם ינחו את הנהג לאן לפנות, אילו מוסכי הסדר קיימים באזור המגורים שלו ואיך יהיה לו הכי קל ונכון לבצע את התיקון או הטיפול הדרוש. כל המידע אודות התאונה ומצב הרכב יועבר בצורה מסודרת מחברת הביטוח הישר למחשבי המוסך וכך הנהג עצמו לא יצטרך להתעסק יותר מדי בתיקון הרכב, מלבד הבאתו אל המוסך המדובר. ברוב המקרים לא תחול על הנהג שום עלות והתיקון יתבצע בכפוף לפוליסת הביטוח של הרכב.

האם חייבים לפנות למוסך שבהסדר?

התשובה היא – כמובן שלא. אין הכרח בכך, אך כאשר פונים אל מוסך שעובד בשיתוף פעולה עם חברת הביטוח או מטעמה – כל הבדיקות או הפעולות שבוצעו מתועדות בהיסטוריה הביטוחית של הרכב ויש לזה חשיבות גבוהה. 

יש מוסך הסדר יתרונות רבים וישנם לא מעט נהגים שבוחרים לקחת את הרכב למוסך שבהסדר עם חברת הביטוח גם במצב שבו אין מצב ביטוחי שדורש את התערבות חברת הביטוח. הם מעדיפים המשכיות ורצף בכל הטיפולים או הפעולות שמבוצעים ברכב ולכן פנייה למוסכי ההסדר נוחה להם. כך אנשים אלה יכולים להיות בטוחים שיש מי שמכיר היטב את הרכב שלהם.

איך הכי נכון לבחור את המוסך?

הדבר הכי חשוב לשים לב אליו כשרוצים לבחור מוסך לטפל בו ברכב הוא המקצועיות ומתן השירות. לא פשוט להגיע עם הרכב למוסך ולהשאיר אותו שם יום או יומיים ולכן בעל הרכב חייב להרגיש שהרכב שלו בידיים טובות, אמינות ומקצועיות ויש מי שדואג לאינטרסים שלו. לא יהיה זה נכון מטעם המוסך עצמו להחזיק ברכבים שלא לצורך ולכן יש חשיבות גבוהה לנושא של אמינות ויושרה. בעלי הרכבים רוצים לדעת שלא מנסים לנצל את תום הלב שלהם או את חוסר הידע הטכני שלהם בכלי רכב ולכן כשמוצאים מוסך שמרגישים שסומכים על העובדים שבו – לא קל לעזוב אותו.

מגוון שרותי פחחות רכב

צרו קשר עוד היום