פנסים לרכב

פנסי הרכב הם מרכיב הכרחי לנסיעה בטוחה גם בשעות הלילה וגם בימי החורף האפורים. כאשר אחד הפנסים מפסיק לתפקד בשל בלאי או שנגרם לו נזק חלילה בשל תאונה, אין כל אפשרות להמשיך לנסוע ברכב בצורה תקינה ובטיחותית. לכן, כדי למנוע מצב של סכנת חיים יש להחליף את הפנס באמצעות חלקי חילוף לרכב בהקדם.

פנסים לכל סוגי הרכבים

כל רכיב אשר מותקן ברכב במקום רכיב אחר, חייב לעמוד בתקן האיכות והבטיחות של התקנים המחמירים ביותר. כל חלקי החילוף שבהם נעשה שימוש על ידי מוסך פחחות הצפון מותאמים לסוג הרכב והדגם שבהם נדרשת ההחלפה.

החלפת פנסים לפני טסט

אחד מהקריטריונים ברכב שעומדים למבחן במהלך הטסט השנתי הוא כמובן הפנסים, דבר אשר מעיד עוד יותר על חשיבותם לבטיחות הנוסעים ברכב. אם ברצונכם לעבור את הטסט בצורה חלקה ומבלי חזרה נוספת לעמדת המבחן, מוטב לבדוק את הפנסים טרם אתם ניגשים אליו. 

אם ישנה תקלה בפנסים ואין כל אפשרות לתקנה, תידרש ההחלפה שלהם. במקרה כזה, אנו במוסך פחחות הצפון נתאים את חלקי החילוף לרכב שלכם בהתאם לסוג הרכב והדגם. לאחר ההחלפה, נבריק את הפנסים, ונוודא שאכן הם מאירים כראוי כדי להבטיח שהנסיעה הבאה שלכם ברכב תהיה בטיחותית לגמרי. כך תוכלו לגשת לטסט בראש שקט ומתוך בטחון מלא שקיבלתם את השירות הטוב ביותר.

החלפת פנסים לכל סוגי הרכבים

צרו קשר עוד היום