טמבון לרכב

הטמבון הוא רכיב פלסטיק המורכב מצדו האחורי של הרכב מתחת לדלת תא המטען. תפקידו של הטמבון הוא לשמור על הנוסעים ברכב בזמן תאונה הכוללת התנגשות בחלקו האחורי.

טמבון לכל סוגי הרכבים

מאחר והטמבון הוא הרכיב הראשון ברכב שסופג את זעזועי המכה בזמן התאונה, יש חשיבות מכרעת לשמירה על שלמותו, שכן טמבון פגום לא יכול לספק הגנה במקרה של התנגשות וזוהי סכנת חיים לכלל יושבי הרכב.

מתי צריך להחליף את הטמבון?

לרוב יהיה הטמבון עשוי מפלסטיק מאחר וסוג החומר שממנו הוא עשוי מאפשר לו לספוג חבלה ולחזור לצורתו המקורית. הדבר נכון כמובן במקרים קלים ולא בתאונות קשות. כאשר מתרחשת תאונה משמעותית, סביר להניח שהטמבון יינזק בצורה משמעותית, ישבר ואולי אף יפול מהרכב לגמרי. במקרה כזה יש להחליף את החלק בהקדם האפשרי, שכן בלעדיו הנסיעה ברכב אינה בטוחה כלל. 

החלפת טמבון לרכב כולל הרכבה

מוסך פחחות הצפון מספק ומתקין חלקי חילוף לרכב בכל מצב שבו אין אפשרות לבצע תיקון. הטמבון החדש חייב להתאים בצורה מושלמת לרכב אם ברצוננו לקבל את ההגנה המלאה שביכולתו לספק לנו. בנוסף, טמבון שמורכב ברכב בצורה עקומה או לא מדויקת בשל חוסר התאמה, יפגע במראה הכללי של הרכב, פרט אשר מרבית בעלי המכוניות אוהבים להקפיד עליו. 

לכן, יש לוודא שהטמבון החדש אכן תואם את סוג הרכב ודגם הרכב שבו אתם נוסעים גם עבור האסתטיקה של הרכב וגם עבור הבטיחות שלכם מעל לכל.

החלפת טמבון לכל סוגי הרכבים

צרו קשר עוד היום