לצאת עם הרכב אחרי פוליש ווקס

כל מי שיש בבעלותו רכב יודע כמה חשוב לשמור שהרכב ייראה טוב ויפה כל הזמן. כשכלי רכב נראה טוב, מבריק ויפה הוא מיד ייחשב למטופח ושמור, לעומת רכב שיש עליו פגמים או בעיות בצבע או בפח ואז הוא ייראה הרבה פחות טוב. כשהרכב לא נראה טוב זה מיד גם משתקף על בעל הרכב ונוצרת תחושה שהרכב לא חשוב לו מספיק על מנת לשמור עליו היטב ולטפח אותו. מסיבה זו חשוב וכדאי להקפיד שהרכב תמיד ייראה הכי טוב שרק אפשר. כאן נכנסים לתמונה כל מיני שירותים או פעולות שצריכים להיות מבוצעים על ידי איש מקצוע שמומחה בפחחות רכב ויידע איך לדאוג שכל רכב ייראה הכי טוב שרק אפשר.

פוליש ווקס לרכב

זוהי פעולה שחשוב לבצע אותה אצל אנשי מקצוע ויכולה לסייע רבות בשמירה על המראה של הרכב. בלי שאף אחד יודע – כל הזמן מצטברת שכבה של לכלוך, אבק ומזהמים שונים על גבי הרכב, כאלה שמקורם באוויר ועם הזמן הם עלולים להעכיר את הצבע ואת המראה של הרכב. ניקיון או שטיפה רגילים עם מים וסבון לא בהכרח יספיקו על מנת להרחיק אותם וייתנו את הסימנים שלהם רק למשך כמה שעות לאחר השטיפה. פוליש לרכב היא פעולה עמוקה וחזקה יותר ששומרת על הצבע ועל הפח אך מנתקת את שכבת הלכלוך אחת ולתמיד. לאחר מכן תבוצע פעולת הווקס, שהיא הצמדת שכבה של שעווה על פני המעטפת של הרכב מכל הכיוונים. המטרה שלה היא לחצוץ בין האוויר לבין הרכב וכך למנוע מאותם מזהמים לשוב ולהעכיר את המראה.

איזה כיף עם הרכב אחרי פוליש ווקס

רק מי שכבר לקח את הרכב שלו למומחה של פוליש ווקס לרכב יכול להבין את ההבדל שבין שטיפה רגילה לבין פוליש ווקס מקצועי ומעמיק. הרכב ייראה פשוט נפלא, כאילו רק עכשיו עלה על הכביש ונכנס לשימוש. הפוליש והווקס ביחד גם יסירו את הלכלוך שהפריע למראה וגם ישיבו לרכב את המראה המבריק והיפה שלו והוא פשוט ייראה חדש! כשהרכב נראה כל כך טוב – אכן הרבה יותר נעים לנסוע בו וליהנות מהמבטים שיישלחו לכיוון שלו. לכל בעל רכב מומלץ לבצע טיפול של פוליש ו-ווקס מדי פעם על מנת לשמור על הניקיון והמראה הנהדר של האוטו וגם על מנת לשמור שבטווח הארוך לא תחזור שכבת המזהמים שמעכירה את הצבע ופוגעת בפח.

חשוב להתאים את אופן הטיפול והפעולה לסוג הרכב וכמובן לצבע שלו וכך להרוויח כפליים – בעיקר ברכב שייראה חדש לגמרי, יפה ונעים לנסיעה. מומלץ להשלים את פעולת הפוליש ווקס עם ניקיון פנימי יסודי של הרכב וכך התחושה תהיה נפלאה גם לאחר כמה נסיעות.

תיקון שריטות ברכב

אהבת? תחלוק עם החברים...

צרו קשר עוד היום